Euro Detektyw

30 lat doświadczenia. Zespół profesjonalnych detektywów. Nowoczesny sprzęt.

 

Kim jesteśmy?

Doświadczenie w pracy detektywistycznej zbieramy od lat 90. Właśnie w 1991 roku detektyw Jacek Orzechowski założył firmę, która stworzyła fundament dzisiejszej działalności.

Biuro Bezpieczeństwa Biznesu to marka firmy Euro Detektyw. Za tą nazwą kryją się tysiące rozwiązanych spraw (to nie slogan – liczyliśmy) i ponad dwudziestu doświadczonych współpracowników – również byłych funkcjonariuszy służb państwowych. Dzięki budowanej przez lata sieci współpracy możemy oferować działania na terenie całej Europy.

Wsparcie, dyskrecja i profesjonalizm zaowocowały zaufaniem Klientów i pozycją numer jeden wśród biur detektywistycznych i wywiadowni gospodarczych w północno-zachodniej Polsce.

 

Jak działamy?

Nowoczesny sprzęt, wysoko wykwalifikowana kadra oraz lata doświadczeń sprawiają, że Biuro Bezpieczeństwa Biznesu cieszy się uznaniem na rynku usług detektywistycznych i wywiadu gospodarczego.

Reprezentujemy naszych klientów przed organami państwowymi, m.in. sądami powszechnymi i administracyjnymi. Współpracujemy z renomowanymi kancelariami adwokatów i radców prawnych jak również ze sprawdzonymi, godnymi polecenia psychologami i innymi specjalistami o ogromnej wiedzy i doświadczeniu.

 

Referencje

W branży takiej jak nasza dyskrecja to podstawa. Trudno więc o referencje, pomimo zadowolenia Klientów z wyników pracy. Otrzymujemy jednak wiele wyrazów wdzięczności potwierdzających skuteczność działań Biura Bezpieczeństwa Biznesu. Niezmiennie sprawiają nam one wielką radość, dlatego kilkoma z nich chcielibyśmy się podzielić.


Jesteśmy członkiem:
Polskiej Federacji Detektywów i Stowarzyszenia Brytyjskich Detektywów Jej Królewskiej Mości.

Prześwietlamy na wskroś. Nic się przed nami nie ukryje.
Zobacz nasza ofertę.

opinie